پرتکرارترین پرسش‌ها

فروشگاه آنلاین آریامیت در شهر اصفهان فعالیت داشته و محدوده ارسال کالا در سطح شهر اصفهان می‌باشد. شهرهای اطراف از قبیل شاهین شهر ، خمینی شهر ، بهارستان و … هزینه ارسال با پیک به طور کامل بر عهده مشتری بوده و قابل انجام است.

آریامیت سعی دارد که حداکثر 2 ساعت پس از ثبت سفارش توسط مشتری ، ارسال کالا انجام پذیرد. در حال حاضر روزهای جمعه ارسال انجام نشده و سفارشات ثبت شده در روز شنبه ارسال خواهد شد.

هزینه ارسال کالا در سطح شهر اصفهان توسط پیک مبلغ ده هزار تومان بوده و برای شهرهای اطراف هزینه کامل ارسال برعهده مشتری خواهد بود.

به چند روش وجه سفارش قابل پرداخت است. توسط دستگاه کارت خوان درب منزل و هنگام دریافت کالا ، توسط درگاه بانکی موجود در سایت و هنگام ثبت سفارش در آخرین مرحله ، استفاده از شماره کارت فروشگاه و پرداخت کارت به کارت.

در صورتی که از خرید خود پشیمان شده باشید ، قبل از ارسال کالا با پشتیبان فروشگاه تماس گرفته و موضوع را مطرح نمایید تا ارسال لغو گردد. همچنین در صورتی که درب منزل هنگام تحویل کالا از کیفیت آن ناراضی بودید و قصد مرجوع نمودن کالا را داشته باشید ، توسط همان پیک محصول را به فروشگاه عودت دهید. قابل ذکر است که محصول تحویل گرفته شده از پیک به علت نوع جنسیت آن که مواد خوارکی می‌باشد قابل تعویض یا مرجوع نیست.

تماس با آریامیت