پشتیبانی فروشگاه : 09928368311

جستجو
slide2
baner

فروشگاه اینترنتی پروتئین آریامیت

این فروشگاه با ارائه محصولاتی از قبیل انواع مرغ اصفهان و شمال ، قطعات مرغ بسته بندی شده و خدمات مربوطه ، انواع قطعات مرغ مزه دار ، انواع ماهی دریایی و پرورشی تازه به همراه آماده سازی آن به دلخواه شما ، گوشت گوسفندی درجه یک و دو ، گوشت شتر ، شترمرغ و گوساله تازه ، تخم مرغ ، تخم و گوشت پرندگان از قبیل بوقلمون ، کبک ، بلدرچین و انواع ادویه و طعم دهنده به صورت آنلاین با ارسال درب منزل در خدمت همشهریان عزیز می‌باشد.

پرسشهای متداول :

فروشگاه پروتئین آریامیت در کدام شهر قرار دارد؟

این فروشگاه در شهر اصفهان واقع شده و امکان ارسال با پیک در این شهر امکان پذیر است.

نحوه ارسال سفارش و هزینه آن به چه صورت است؟

برای ارسال محصولات از پیک فروشگاه و اسنپ باکس استفاده خواهد شد و مبلغ ۳۵۰۰۰ تومان هزینه ارسال در فاکتور مشتری اضافه می‌گردد.

نحوه پرداخت مبلغ صورتحساب چگونه است؟

پرداخت مبلغ صورتحساب به دو صورت پرداخت آنلاین با استفاده از درگاه پرداخت بانک و رمز دوم کارت و همچنین پرداخت به صورت نقدی درب منزل پس از دریافت سفارش و با استفاده از دستگاه کارت خوان قابل انجام است.

آیا محصولات فروشگاه تازه است؟

محصولات فروشگاه از قبیل مرغ، ماهی، گوشت گوسفندی و سایر محصولات پروتئینی با استفاده از کشتار روز تامین شده و کاملا تازه می‌باشد. محصولات منجمد نیز دارای تاریخ تولید و انقضاء می‌باشد.

آیا امکان مرجوعی سفارش وجود دارد؟

در صورتی که سفارش دریافتی مشتریان گرامی دارای مشکلی باشد، لازم است در همان زمان دریافت به پیک مرجوع گردد. با توجه به مسائل بهداشتی، پس از دریافت سفارش، مرجوعی کالا امکان پذیر نیست.

چگونه درخواست خرد و قطعه بندی محصولم را ثبت کنم؟

در آریامیت امکان خرد و قطعه بندی سفارش شما به شکل دلخواه وجود دارد. کافی است شما نحوه خرد شدن مورد نظر را در قسمت توضیحات سفارش درج نمایید.

وزن دقیق و قیمت نهایی سفارش چگونه مشخص می‌شود؟

چون محصولات این فروشگاه دارای وزن مشخص شده‌ای نیست و باید نسبت به سفارش شما وزن شود، وزن نهایی و نزدیک به سفارش شما آماده سازی شده و در فاکتور شما به صورت دقیق درج خواهد شد.

آیا برای خرید باید در سایت ثبت نام کنم؟

خیر، نیازی به ثبت نام دائم نیست. در انتهای خرید مشخصات و آدرس شما برای ارسال محصولات ثبت خواهد شد و نیازی به ایجاد کاربری و رمز عبور نیست.

به کجا شکایت کنم؟

اگر از نحوه ارائه خدمات فروشگاه ناراضی بودید، خیلی خوشحال خواهیم شد که علت آن را با ما در میان بگذارید و به ما کمک کنید تا بهتر از قبل باشیم.

ارسال پیام :